Hakkımızda

1998 yılından itibaren teknolojik ürünler ve bilişim alanında hizmet veren firmamız , 2003 yılı itibariyle Güney Kore menşeili birçok ürünü müşterilerinin beğenisine sunmuştur. 

 

Güney Kore’nin sektördeki lider firması MIGUN INSTRUMENT MEDICAL’den Türkiye mümessilliği alan firmamız her geçen yıl daha çok müşterisine hizmet vermektedir. Binlerce müşterinin satış sonrası hizmetini kusursuz veren firmamız Satış sonrası hizmet yeterlilik belgesi alarak kalitesini taçlandırmıştır. Geleceğe umutla bakıp yatırımlarını her geçen yıl arttırmayı ve güveninize sadık kalmayı ilke edinip inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarımızla yenilenen teknolojiyi her zaman hizmetinize sunmayı taahhüt ederiz.

 

Firmamız son 5 senedir e-ticaret sektöründeki gelişimleri yakinen takip edip, günceli yakalayabilmiştir. Özellikle fizyoterapistlerin kullanımına uygun ürünlerin ve ekipmanların gerek yerli üretimini yaptırıp, gerekse ithalatında bulunurak ftr medikal sahasında kısa sürede söz sahibi olmuştur. 

 

Alanında  uzman kadromuzla, güçlü teknik ve teknolojik alt yapımızla, binlerce çeşit üründen oluşan yelpazemizle MİGUN CONSEPT FRANCHİSE SİSTEMİNİ hayata geçiriyoruz.

 


 

Erdoğan Bilgi İşlem Logo